O konferencji « ENTREPRENDRE À L’INTERNATIONAL – LA POLOGNE »

Konferencja ENTREPRENDRE À L’INTERNATIONAL – LA POLOGNE odbędzie się w dniach 28 i 29 listopada 2019 w Paryżu i Aulnay sous Bois. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie również oferta uczestników na stoiskach wystawienniczych, itp.

Będzie to dwudniowe forum dla przedstawicieli małego i średniego biznesu oraz jednostek sfery nauki, których celem jest rozwój w oparciu o  innowacje oraz ekspansja zagraniczna. Uczestnikami będą także eksperci, przedstawiciele administracji publicznej i agencji rządowych z Polski i Francji, co stworzy możliwość zarówno pogłębienia wiedzy jak i nawiązania kontaktów biznesowych i uzyskania bezpośredniego wsparcia.

Organizatorami wydarzenia są stowarzyszenie biznesu polonijnego Invest Eagle Group i Fundacja Klubu Ronina, współorganizatorem jest Agencja Rozwoju Przemysłu. Partnerami są Ambasada RP w Paryżu, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Ze strony francuskiej partnerami są: miasto Aulnay sous Bois, MDE Convergence Entrepreneurs, ME83 oraz Stowarzyszenie Cosmopolite Village.

Partnerem Strategicznym ds. udziału podmiotów z Polski w wydarzeniu w charakterze wystawcy jest Eurobusiness-Haller

Zainteresowanych zamówieniem stoiska wystawienniczego prosimy o kontakt:

a.lewkowicz@onas.org.pl      tel: +48 733 822 012

a.passia@haller.pl      tel: +48 32 203 71 03; GSM: +48 690 096 223

Uczestnicząc w kongresie:

  • Dowiecie się Państwo w jaki sposób rozwinąć swoją firmę prowadząc biznes w sposób międzynarodowy
  • Dowiecie się o przydatnych szczegółach, niezbędnych do podjęcia efektywnej współpracy z partnerami francuskimi i inwestycji w tym kraju
  • Będziecie mieli możliwość zaprezentowania swojej firmy przed międzynarodową publicznością na indywidualnym stoisku i w czasie panelu branżowego
  • Otrzymacie możliwość spotkania B2B z potencjalnymi partnerami z Francji, Holandii i innych krajów, zarówno prywatnymi jak i instytucjonalnymi (przedstawiciele miasta i regionu)
  • Przedstawiciele firm polonijnych uzyskają wiedzę na temat możliwości, warunków i strategii inwestowania w Polsce.
  • Zapoznacie się Państwo z najnowszymi kierunkami innowacji w wiodących branżach dzięki międzynarodowym ekspertom

 

Pierwszy dzień konferencji, planowany jest w Ambasadzie RP w Paryżu i będzie się składał z szeregu prelekcji i paneli dyskusyjnych na temat możliwości jakie stwarza dla małego i średniego biznesu międzynarodowy model prowadzenia działalności. Przewidziane jest także biznes-lunch.

Dzień drugi odbędzie się w Espace de Réception Pierre Peugeot i konserwatorium Citroena fabryki PSA w Aulnay sous Bois. Zainteresowane firmy otrzymają możliwość prezentacji na stoiskach oraz w czasie paneli branżowych otwartych dla szerokiej publiczności. Organizatorzy zapewnią także spotkania B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi zarówno prywatnymi jak i publicznymi, a także na życzenie, indywidualnego asystenta-tłumacza.

ENTREPRENDRE À L’INTERNATIONAL – 1er EDITION LA POLOGNE to: poznanie międzynarodowego sposobu prowadzenia działalności, pozyskanie nowego rynku, prezentacja swoich produktów lub usług, nawiązanie kontaktów z szefami francuskich firm, administracji i banków, uzyskania ciekawych informacji.