Zakwaterowanie

Informujemy,  że w programie konferencji przewidziana została opcjonalna wycieczka po Paryżu z przewodnikiem . Najpiękniejsze miejsca najpiękniejszego miasta świata w zasięgu ręki. rezerwacje:  zosiatoriel@yahoo.fr

Uczestnicy konferencji rezerwują noclegi samodzielnie jednak organizatorzy służą radą i pomocą. Pierwszy dzień konferencji odbywa się w historycznym centrum Paryża, w ambasadzie RP w Hotel de Monaco. Wszystkie największe zabytki w zasięgu spaceru. Część wystawowa konferencji odbywa się w rejonie lotniska Charles de Gaules gdzie znajduje się mnóstwo hoteli o wszelkich poziomach ceny i komfortu. Wszystkie mają zapewnioną komunikację publiczną zarówno z lotniskiem jak i ze stacją RER (kolej miejska, linia B) skąd można dojechać do zarówno do centrum miasta jak i do miejsc konferencji. Najbliżej miejsca konferencji znajdują się 2 hotele sieci Premiere Classe (standard turystyczny):

https://www.premiereclasse.com/nl/hotels/premiere-classe-roissy-villepinte-parc-des-expositions

https://www.premiereclasse.com/nl/hotels/premiere-classe-roissy-aeroport-charles-de-gaulle

oraz hotel Kyriad (standard biznesowy):

https://www.kyriad.com/nl/hotels/kyriad-roissy-villepinte-parc-des-expositions

Osoby preferujące zakwaterowanie w centrum Paryża, mogą dojechać na wystawę drugiego dnia  konferencji również RER, linia B do stacji Parc des Exposition skąd będzie zapewniony dojazd busem do Conservatoire Citroen.